menu

Zapewniamy szeroki zakres opieki medycznej 

Wybierz odpowiednią kategorię usług, aby sprawdzić szczegóły. 

 

Korzystaj z naszych usług wygodnie i bezpiecznie

Szanujemy Twój czas

Dla Twojej wygody wprowadziliśmy zgody elektroniczne z podpisem biometrycznym. Jeśli po raz pierwszy odwiedzisz naszą placówkę, możesz złożyć podpis na tablecie, który będzie równoważny z tym na papierze. Sukcesywnie przenosimy dokumentację pacjentów do postaci elektronicznej, abyś miał do niej łatwy i bezpieczny dostęp. Dbamy tym samym o środowisko naturalne, zmniejszając zużycie papieru.

Włączamy Cię w proces diagnostyczny

Nasi lekarze otoczą Cię profesjonalną opieką i dokładnie wytłumaczą, jak szybko powrócić do zdrowia. W gabinetach zainstalowane są monitory i tablety, na których lekarze w trakcie konsultacji i badań wyświetlają obraz z komputera oraz zalecenia dla pacjentów. Dzięki temu lepiej zrozumiesz, jak zbudowany jest badany organ i na czym polega dana dolegliwość. W gabinetach ginekologicznych i USG dodatkowo widoczny jest obraz badań ultrasonograficznych  w technologii 2D.

Twoje bezpieczeństwo i komfort są dla nas bardzo ważne

Wykonujemy bezbolesne i bezpieczne badanie krwi. Dzięki nowoczesnemu iluminatorowi żył  AccuVein eliminujemy praktycznie do zera możliwość bolesnego wkłucia. To małe innowacyjne urządzenie, które za pomocą lasera podświetla żyły u pacjentów. Rozwiązanie szczególnie sprawdza się u dzieci i osób wrażliwych na ból.

Korzystamy ze sztucznej inteligencji

Nasi lekarze korzystają z elektronicznych stetoskopów StethoMe, które znajdują się w gabinetach wyposażonych w monitory wspierające proces diagnozy. W porównaniu do tradycyjnego stetoskopu urządzenie rozpoznaje i wzmacnia dźwięki płuc i serca. Po połączeniu elektronicznego stetoskopu z tabletem, lekarze mogą korzystać z certyfikowanych medycznie algorytmów sztucznej inteligencji. To pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie, które wspiera lekarza w procesie diagnostycznym chorób płuc u dzieci i dorosłych.

Dbamy o Twoją wygodę

Wykonujemy badania USG bez konieczności zapisywania się na dodatkowe wizyty. Mamy przenośne głowice ultrasonograficzne, które podłącza się bezpośrednio do tabletu. Dzięki nim nasi lekarze wykonują badanie USG wysokiej jakości w dowolnym miejscu. Głowice wykorzystywane są np. w trakcie zabiegu 
podawania iniekcji dostawowych.

 

Umów się na wizytę przez:

 

Jak umówić wizytę lub badanie 

Pacjenci indywidualni (bez pakietu medycznego PZU): 

  • pod numerem 22 735 39 61 (opłata zgodna z taryfą operatora) 

Pacjenci z pakietem medycznym PZU: